kurs video – lightroom mobile

KURS ONLINE

Chcesz błyskawicznie ogarniać Lightrooma 
w wersji mobilnej?

Chcesz w kilka minut edytować swoje zdjęcia na ekranie smartfona?

Ze mną nauczysz się krok po kroku, jak obrabiać zdjęcia by błyskawicznie stały się niesamowite! 

A wszystko w mniej niż 2 godziny, za pomocą krótkich lekcji video!

Wchodzisz w to?

BT8A7790-2
Twoje zdjęcia nie powalają?
Brakuje im tego czegoś?

Wiesz, że da się z nich wycisnąć więcej, ale nie wiesz jak?

Zdradzę Ci tajemnicę. Wszystko dlatego, że zdjęcia prosto z aparatu czy telefonu to tylko półprodukt. Są jak zapiekanka z Biedronki, którą wrzucasz do mikrofalówki. Nikt nie przyzna temu daniu gwiazdki Michelin.

Proces edycji jest jak gotowanie. Jeśli chcesz cieszyć się najwyższej jakości potrawą, musisz wiedzieć jak tę potrawę przyrządzić. Chcesz być szefem kuchni z ambicjami na dania z najwyższej półki czy zadowala Cię półprodukt do odgrzania? 

Dlaczego edytowanie zdjęć jest tak istotne?

 Edycja jest jak ubranie, które nadaje odpowiedniego charakteru.
Dzięki niemu możesz pokazać swoją prawdziwą naturę i styl.

Obróbka daje Ci całkowitą władzę nad tym, jak zdjęcie może finalnie wyglądać. Możesz je delikatnie musnąć podkreślając ważne elementy lub całkowicie odmienić to co widoczne na fotografii. 
 Ty tutaj rządzisz!

Właściwy proces edycji pozwoli Ci wydobyć elementy kadru, które są najistotniejsze dla zdjęcia. Bez problemu możesz „wygasić” te, które nie mają większego znaczenia.

I najważniejsze…
Edycja zdjęcia pozwala kreować rzeczywistość, a nie tylko ją odtwarzać.

Dawno dawno temu…

Aby zdjęcie wyglądało spektakularnie, dawniej profesjonalni fotografowie spędzali całe długie godziny w ciemnym pomieszczeniu, mieszając chemiczne substancje, używając specjalistycznych narzędzi, by wycisnąć ze zdjęcia jego esencję…

Brzmi to zniechęcająco? Dziś całą ciemnię mamy na wyciągnięcie ręki, w naszych smartfonach. Korzystajmy z tego tworząc niezapomniane efekty. Takie jak te poniżej…

PO
PO
PO
PRZED
PRZED
PO
PO
PO
PRZED
PRZED

Nazywam się Kacper Korzeniewski i uczę fotografii luźnym językiem, pozbawionym podręcznikowej terminologii i bez dziwnie brzmiącego pierdololo

Wszystko po to, by wiedza wchodziła do głów łatwo, szybko, przyjemnie i od razu we właściwe szufladki.

Jestem miłośnikiem szybkich rozwiązań -właśnie dlatego nauczę Cię jak edytować zdjęcia, w mniej niż 2 godziny!

Zobacz przykładową lekcję, w której opowiadam o trzech typach edycji zdjęć:

Poznaj opinie tych, którzy już ogarnęli lightrooma z moim kursem:

Kurs Lightrooma Kacpra to świetny wstęp do edycji zdjęć. Jeśli dopiero zaczynacie przygodę z fotografią, z pewnością zaoszczędzi Wam ładnych parę godzin na samodzielną naukę programu. Po tym kursie będziecie mogli wyciągać z Waszych zdjęć, to co najlepsze i uratować te zdjęcia, które w przeciwnym razie wyrzucilibyście do kosza. Na sam początek totalnie więcej nie potrzeba. Ten kurs plus E-book to solidny starter pack! Dodatkowo do kursu dostajecie fantastyczną obsługę klienta gratis.

Daniel Augustynowicz

Jest dla mnie niesamowite jak dużo i jak łatwo Kacper przekazuje wiedzę. Pomimo, że sam czuję się całkiem nieźle w fotografii to on i tak zawsze potrafi pokazać mi coś czego nie wiedziałem dzięki czemu jestem pewien, że i Ty znajdziesz w jego kursie masę wskazówek na to, żeby tworzyć ładniejsze zdjęcia.

Jordan Koman

Chciałbym wam polecić kurs dotyczący obsługi Lightrooma i wszystkiego, co powinniście wiedzieć o tym programie stworzony przez Fotopomocnika.
Super dopracowany, bez owijania w bawełnę, jest tam wszystko, co potrzebne początkującemu przy obróbce w Lightroom jak i zaawansowanemu w celu uzupełnienia wiedzy.
Szybki, prosty i skuteczny kurs który poukłada wam w głowie i zapełni ją wszystkim, co musicie wiedzieć o tym programie.
Godny polecenia, więc zachęcam was do sięgnięcia po niego bo naprawdę warto!🔥✌🏻

Wiktor Depczyk

Jestem początkująca w dziedzinie fotografii i najczęściej robię zdjęcia telefonem 😅 od kiedy odkryłam FOTOPOMOCNIKA  moja wiedza znacznie się pogłębiła i mam trochę lepsze podejście do fotografii 😊 zaczęłam bardziej inwestować w doszkalanie się i rozwijanie swojej ogromnej pasji 😊 nareszcie ktoś wytłumaczył mi, że nie trzeba mieć super drogiego sprzętu żeby robić świetne zdjęcia i że fotograf z pasją zrobi dobre zdjęcie nawet kalkulatorem 😊 zawsze byłam przeciwniczka obróbki zdjęć bo uważałam, że zdjęcia nie wyglądaj naturalnie i ładnie a tutaj jednak przekonałam się, że jest inaczej i nawet delikatnie obrobione zdjęcia mogą wyglądać pięknie 😊🤗 przekonałam się do korzystania z programów do edycji 😊 i nauczyłam się poprawiać sama siebie by z każdym dniem być coraz lepsza 😊

Natalia Smogorzewska

O czym jest ten kurs?

Po wybraniu odpowiedniego wariantu oraz opłaceniu zamówienia dostajesz dostęp do platformy, na której znajdują się wszystkie lekcje. Dostęp do kursu otrzymujesz na 6 miesięcy byś miał wystarczająco dużo czasu by wielokrotnie powtórzyć najważniejsze dla Ciebie lekcje.  

PO
PO
PO
PRZED
PRZED

Dla kogo jest ten kurs?

PO
PO
PO
PRZED
PRZED

Nie polecam kursu osobom, które na co dzień zajmują się fotografią profesjonalnie i od dłuższego czasu samodzielnie edytują swoje zdjęcia. Nie polecam kursu również osobom, dla których odgrzewana zapiekanka z Biedronki jest szczytem kulinarnych ambicji 😉 

kurs lightroom mobile

dzięki temu kursowi ogarniesz lightrooma w mniej niż 2h
499 PLN 249 PLN
 • Wstęp
 • Jakie zdjęcia nadają się do edycji
 • Jak ułatwić sobie pracę jeszcze przed edycją
 • Wszystko co musisz wiedzieć o narzędziach
 • Presety - czym są, jak je tworzyć i jak z nich korzystać
 • Jak naprawić balans bieli
 • Jakie są moje 3 tryby edycji zdjęć
 • Jak edytować zdjęcia trybie soft touch
 • Jak edytować zdjęcia w trybie party
 • Jak edytować zdjęcia w trybie Creative
 • Jak edytować zdjęcia w klimacie Teal&Orange
 • Jak edytować zdjęcia w klimacie dark moody
 • Jak korzystać z narzędzia Geometry
 • Trzy karty fotografa - Jak czytać histogram, jak korzystać z trójkąta ekspozycji, wymiary zdjęć na potrzeby social media (bonus o wartości 49zł)