poradniki

Nie wiesz jak zrobić zdjęcie, które będzie robiło wrażenie?

Masz problemy z kadrowaniem? Nie wiesz jak komponować by było idealnie? A może brakuje Ci pomysłów na lepsze utrwalanie wspomnień?

mam rozwiązanie twoich problemów!

poradnik dla amatorów, którzy chcą robić zdjęcia jak zawodowcy!

Sprawdź co dla Ciebie przygotowałem!

Poradnik inny niż wszystkie. Prawdopodobnie najlepszy jaki możesz kupić po tej stronie Internetu. Dołącz do setek entuzjastów fotografii, którzy zaczęli robić zdjęcia jak zawodowcy!

Co znajdziesz w środku:

Ponad 300 stron wiedzy, doświadczenia i warsztatu, a wszystko poparte naprawdę dziką ilością autorskich foto przykładów. 

Wszystko w formie PDF w jakości do druku, tak byś samodzielnie mógł wybrać czy wolisz mieć wiedzę zawsze pod ręką – np. w swoim smartfonie lub na tablecie, czy wydrukowaną by czytać tak jak lubisz najbardziej. 

3 turbo wypasione rozdziały, z których dowiesz jakie są najczęściej popełniane wśród błędy, oraz jak ich więcej nie zaliczać. Dowiesz się jakie zasady rządzą światem fotografii i jak z nich w łatwy sposób zacząć korzystać każdego dnia. Dodatkowo Poznasz blisko 50 pomysłów na nowe, kreatywne zdjęcia – idealne rozwiązanie na chwilowy brak weny. 

Całość ubrana w niebanalną szatę graficzną i luźny język, bez akademickiego i podręcznikowego pierdololo. Wszystko językiem jakim rozmawiasz z najlepszym kumplem. 

Jako bonus w poradniku poznasz masę twórców, którzy mnie inspirują, a swoimi fotografiami napędzają i zachęcają do działania.   

Co mówią Ci, którzy już przeczytali?

Jeśli szukacie prezentu dla siebie na ostatnią chwilę – to jest e-book, który jest wart swojej ceny. 300 stron o robieniu dobrych zdjęć. Od podstaw do bardziej zaawansowanych rzeczy. Telefonem i aparatem. A pomiędzy są piękne zdjęcia

Paweł Tkaczyk

Ebooki Kacpra to autentycznie kopalnia kreatywnej wiedzy podana na tacy. Zarówno początkujący jak i bardziej zaawansowani miłośnicy fotografii znajdą tutaj masę przydatnych wskazówek i pomysłów na każdą okazję, w każdym momencie, wszędzie – serio!

Jordan Koman

Po przeczytaniu poradnika pierwsze co przyszło mi do głowy – wow, to tak prosto?!
Jako laik, nie będący stricte w fotograficznym świadku nabrałem bardzo miłej dla mnie perspektywy która zmotywowała mnie do przekonania się o tym wszystkim na własnej skórze.
Kacper w czytelny sposób, myśle dla każdego, przedstawia jak wejść poziom wyżej ze swoim 'okiem’.
Uważam, ze jest to totalnie wyczesany projekt a na ręce inicjatora składam szczere gratującej i życzę dalszych sukcesów. 😄

Kamil Januszkiewicz

Po przeczytaniu ebooka poczułem, że nie wiedziałem za dużo o fotografii. Dzięki niemu uzupełniłem wiedzę i mogę go polecić każdemu zaczynającemu z fotografią. Zawarte jest w nim wszystko co potrzebne dla początkujących pstrykaczy i tak naprawdę dla każdego. 

Na początku czerpałem wiedzę z najdalszych zakątków internetu, teraz poradnik jest zgromadzeniem wszystkiego co potrzebne temu, który wchodzi w piękny świat fotografii. Miłego czytania! 

Wiktor Depczyk

Uczę fotografii luźnym językiem, pozbawionym podręcznikowej terminologii i bez dziwnie brzmiącego pierdololo

Wszystko po to, by wiedza wchodziła do głów łatwo, szybko, przyjemnie i od razu we właściwe szufladki.

Jestem miłośnikiem rozwiązań, które są praktyczne i skuteczne. Dlatego dostajesz całą moją wiedzę na tacy, w formie zgrabnego ebooka, który możesz mieć zawsze pod ręką. Dzięki temu oszczędzasz masę czasu, a zamiast przeszukiwać najdalsze zakątki Internetu – cieszysz się robieniem zajebistych zdjęć.

Jak poradnik wygląda od środka

(kliknij w obrazek by wyświetlić na pełnym ekranie)

Dla kogo napisałem ten poradnik?

zacznij robić zdjęcia, które robią wrażenie!

TYLKO EBOOK

"Jak robić zajebiste zdjęcia"
249 PLN 149 PLN
  • Wstęp
  • Rozdział o błędach, by ich więcej nie popełniać!
  • Rozdział o zasadach i narzędziach - by wiedzieć co naprawdę rządzi światem fotografii
  • Rozdział dla wymagających kreatywnego wsparcia - pełen pomysłów, inspiracji i dzikiej porcji dobrej energii!
  • Całość ubrana w niebanalny PDF, który możesz wydrukować w wysokiej jakości!
  • BONUS - 3 karty fotografa, które ułatwią Ci codzienne robienie zdjęć (WARTOŚĆ BONUSU 59zł)