poradniki

Chcesz robić zajebiste zdjęcia? 

A może dopadł Cię kryzys twórczy i nie wiesz co i jak fotografować?

Niezależnie od tego, w którym miejscu swojej fotograficznej przygody, obecnie się znajdujesz – mam coś co pomoże Ci pójść do przodu!

Sprawdź co dla Ciebie przygotowałem!

Poradnik inny niż wszystkie. Prawdopodobnie najlepszy jaki możesz kupić po tej stronie Internetu. 

Co znajdziesz w środku:

Ponad 300 stron wiedzy, doświadczenia i warsztatu, a wszystko poparte naprawdę dziką ilością autorskich foto przykładów. 

Wszystko w formie PDF w jakości do druku, tak byś samodzielnie mógł wybrać czy wolisz mieć wiedzę zawsze pod ręką – np. w swoim smartfonie lub na tablecie, czy wydrukowaną by czytać tak jak lubisz najbardziej. 

3 turbo wypasione rozdziały, z których dowiesz jakie są najczęściej popełniane wśród fotografów błędy, oraz jak ich więcej nie zaliczać. Dowiesz się jakie zasady rządzą światem fotografii i jak z nich w łatwy sposób zacząć korzystać każdego dnia. Dodatkowo Poznasz blisko 50 pomysłów na nowe, kreatywne zdjęcia – idealne rozwiązanie na chwilowy brak kreatywności. 

Całość ubrana w niebanalną szatę graficzną i luźny język, bez akademickiego i podręcznikowego pierdololo. Wszystko językiem jakim rozmawiasz z najlepszym kumplem. 

Jako bonus w poradniku poznasz masę twórców, którzy mnie inspirują, a swoimi fotografiami napędzają i zachęcają do działania.   

Co mówią Ci, którzy już przeczytali?

Jeśli szukacie prezentu dla siebie na ostatnią chwilę – to jest e-book, który jest wart swojej ceny. 200 stron o robieniu dobrych zdjęć. Od podstaw do bardziej zaawansowanych rzeczy. Telefonem i aparatem. A pomiędzy są piękne zdjęcia

Paweł Tkaczyk

Ebooki Kacpra to autentycznie kopalnia kreatywnej wiedzy podana na tacy. Zarówno początkujący jak i bardziej zaawansowani miłośnicy fotografii znajdą tutaj masę przydatnych wskazówek i pomysłów na każdą okazję, w każdym momencie, wszędzie – serio!

Jordan Koman

Po przeczytaniu poradnika pierwsze co przyszło mi do głowy – wow, to tak prosto?!
Jako laik, nie będący stricte w fotograficznym świadku nabrałem bardzo miłej dla mnie perspektywy która zmotywowała mnie do przekonania się o tym wszystkim na własnej skórze.
Kacper w czytelny sposób, myśle dla każdego, przedstawia jak wejść poziom wyżej ze swoim 'okiem’.
Uważam, ze jest to totalnie wyczesany projekt a na ręce inicjatora składam szczere gratującej i życzę dalszych sukcesów. 😄

Kamil Januszkiewicz

Po przeczytaniu ebooka poczułem, że nie wiedziałem za dużo o fotografii. Dzięki niemu uzupełniłem wiedzę i mogę go polecić każdemu zaczynającemu z fotografią. Zawarte jest w nim wszystko co potrzebne dla początkujących pstrykaczy i tak naprawdę dla każdego. 

Na początku czerpałem wiedzę z najdalszych zakątków internetu, teraz poradnik jest zgromadzeniem wszystkiego co potrzebne temu, który wchodzi w piękny świat fotografii. Miłego czytania! 

Wiktor Depczyk

Uczę fotografii luźnym językiem, pozbawionym podręcznikowej terminologii i bez dziwnie brzmiącego pierdololo

Wszystko po to, by wiedza wchodziła do głów łatwo, szybko, przyjemnie i od razu we właściwe szufladki.

Jestem miłośnikiem rozwiązań, które są praktyczne i skuteczne. Dlatego dostajesz całą moją wiedzę na tacy, w formie zgrabnego ebooka, który możesz mieć zawsze pod ręką. Dzięki temu oszczędzasz masę czasu, a zamiast przeszukiwać najdalsze zakątki Internetu – cieszysz się robieniem zajebistych zdjęć.

Jak ebook wygląda od środka

(kliknij w obrazek by wyświetlić na pełnym ekranie)

Dla kogo napisałem ten poradnik?

Nie polecam poradnika profesjonalnym fotografom (choć znam i takich, którym by się przydał) którzy zawodowo zajmują się robieniem zdjęć. Nie polecam go swojej konkurencji (chociaż i tak wiem, że kupujecie ;)). Nie polecam go osobom, które nie mają chęci uczyć się i wprowadzać w życie nowych 

zacznij robić zajebiste zdjęcia!

jak robić zajebiste zdjęcia

na instagram I nie tylko
PLN 199 PLN
  • Wstęp
  • Rozdział o błędach, by ich więcej nie popełniać
  • Rozdział o zasadach i narzędziach - by wiedzieć co tak naprawdę rządzi światem poprawnych fotografii
  • Rozdział dla kreatywnie wyczerpanych - pełen pomysłów, inspiracji i dzikiej porcji dobrej energii!
  • Całość ubrana w niebanalny PDF, który możesz wydrukować w wysokiej jakości
  • BONUS - 3 karty fotografa, które ułatwią Ci codzienne robienie zdjęć