poradniki

PORADNIKI

Chcesz robić świetne zdjęcia na Instagram... 
i nie tylko?

Chcesz zdobyć więcej umięjętności by zacząć zarabiać na swojej pasji do robienia zdjęć?

Dopadł Cię kryzys i potrzebujesz kopa by ruszyć z miejsca?

Niezależnie od tego w którym miejscu swojej fotograficznej podróży jesteś, mam coś co Ci pomoże!

3 poradniki, z którymi rozwiniesz skrzydła i wejdziesz na duuuużo wyższy poziom!

Zerknij poniżej i sprawdź co dla Ciebie przygotowałem.

ebook

Dopiero zaczynasz przygodę z fotografią?

Popełniasz błędy (lub nawet nie wiesz, że popełniasz)?

Wybierz poradnik Naucz się na błędach

Opisałem w nim najczęściej spotykane błędy, które popełniają przede wszystkim początkujący, ale które zdarzają się również profesjonalistom. Opowiedziałem w nim o problemach z kadrowaniem, kłopotach związanych z ekspozycją, kolorami itd. To idealna pozycja, by zrobić potężny krok ku lepszym zdjęciom, inwestując naprawdę niewiele.

42 strony, na których wymieniłem i zilustrowałem wszystkie popularne błędy, tak aby już nikt ich więcej nie popełnił. 

cena: 47zł 

Do czego można porównać poradnik? Do nauczania w klasach 1-3 w fotograficznej podstawówce.

Robisz zdjęcia i ciągle czujesz, że coś jest nie tak?
Chcesz w końcu wiedzieć, czego nie robić.

Będzie to idealna pozycja, jeżeli szukasz przejrzystych odpowiedzi na podstawowe pytania.

co myślą Ci, którzy już korzystali z moich poradników:

Jeśli szukacie prezentu dla siebie na ostatnią chwilę – to jest e-book, który jest wart swojej ceny. 200 stron o robieniu dobrych zdjęć. Od podstaw do bardziej zaawansowanych rzeczy. Telefonem i aparatem. A pomiędzy są piękne zdjęcia

Paweł Tkaczyk

Ebooki Kacpra to autentycznie kopalnia kreatywnej wiedzy podana na tacy. Zarówno początkujący jak i bardziej zaawansowani miłośnicy fotografii znajdą tutaj masę przydatnych wskazówek i pomysłów na każdą okazję, w każdym momencie, wszędzie – serio!

Jordan Koman

Po przeczytaniu poradnika pierwsze co przyszło mi do głowy – wow, to tak prosto?!
Jako laik, nie będący stricte w fotograficznym świadku nabrałem bardzo miłej dla mnie perspektywy która zmotywowała mnie do przekonania się o tym wszystkim na własnej skórze.
Kacper w czytelny sposób, myśle dla każdego, przedstawia jak wejść poziom wyżej ze swoim 'okiem’.
Uważam, ze jest to totalnie wyczesany projekt a na ręce inicjatora składam szczere gratującej i życzę dalszych sukcesów. 😄

Kamil Januszkiewicz

Po przeczytaniu ebooka poczułem, że nie wiedziałem za dużo o fotografii. Dzięki niemu uzupełniłem wiedzę i mogę go polecić każdemu zaczynającemu z fotografią. Zawarte jest w nim wszystko co potrzebne dla początkujących pstrykaczy i tak naprawdę dla każdego. 

Na początku czerpałem wiedzę z najdalszych zakątków internetu, teraz poradnik jest zgromadzeniem wszystkiego co potrzebne temu, który wchodzi w piękny świat fotografii. Miłego czytania! 

Wiktor Depczyk

Potrzebujesz konkretnych porad dotyczących technicznych aspektów fotografowania?

Szukasz sprawdzonych rozwiązań?

Sięgnij po Zasady, które i tak złamiesz

Do czego można porównać ten poradnik? To prawdziwa pigułka, dzięki której poukładasz sobie w głowie to co musisz wiedzieć na temat fotografii zanim jeszcze sięgniesz po aparat. A wszystko po to, by później proces robienia zdjęć był czystą frajdą. Poznaj lub utrwal to co konieczne, aby robić dobre, przemyślne zdjęcia. 

85 stron porad, zasad i informacji, które każdy fotograf musi znać. 

cena: 77zł 

Potrzebujesz kompleksowo poznać zasady, które rządzą światem  fotografii.

Chcesz raz na zawsze rozprawić się z tematem poprawnej ekspozycji.

Chcesz wiedzieć, jak komponować swoje kadry tak, by zapierały dech w piersiach.

Poznaj opinie tych, którzy już wiedzą, że było warto!

Po przeczytaniu poradnika pierwsze co przyszło mi do głowy – wow, to tak prosto?!
Jako laik, nie będący stricte w fotograficznym świadku nabrałem bardzo miłej dla mnie perspektywy która zmotywowała mnie do przekonania się o tym wszystkim na własnej skórze.
Kacper w czytelny sposób, myśle dla każdego, przedstawia jak wejść poziom wyżej ze swoim 'okiem’.
Uważam, ze jest to totalnie wyczesany projekt a na ręce inicjatora składam szczere gratującej i życzę dalszych sukcesów. 😄

Kamil Januszkiewicz

Wyobraź sobie, że ustawiłeś się na piwo ze znajomym, który fotografuje. Cel tego spotkania jest tylko jeden. Chcesz żeby kolega bezboleśnie wprowadził Cie w świat fotografii. Opowiedział o podstawach, pokazał kilka przykładów, podpowiedział kogo wartoś śledzić na Instagramie. Jest tylko jeden problem, nie masz takiego znajomego. I tu Kacper, niczym książę z bajki na białym koniu pojawia się i wręcza Ci Fotopomocnik. Chcesz fotografować. Może próbujesz fotografować, ale jakoś Ci to nie idzie zbyt dobrze. Masz zajawkę, ale braki w podstawowej wiedzy. Fotopomocnik jest dla Ciebie. Polecam!

Cezary Łopaciński

To nie tylko rewelacyjne wprowadzenie w świat fotografii, proste omówienie rządzących nim reguł, ani ciekawe przykłady tematów fotograficznych. To, co czyni poradniki najlepszymi, to motywowanie mnie do codziennego działania i rozpalanie mojej fotograficznej pasji. 

Kacper Kukieła

Jestem początkująca w dziedzinie fotografii i najczęściej robię zdjęcia telefonem 😅 od kiedy odkryłam FOTOPOMOCNIKA  moja wiedza znacznie się pogłębiła i mam trochę lepsze podejście do fotografii 😊 zaczęłam bardziej inwestować w doszkalanie się i rozwijanie swojej ogromnej pasji 😊 nareszcie ktoś wytłumaczył mi, że nie trzeba mieć super drogiego sprzętu żeby robić świetne zdjęcia i że fotograf z pasją zrobi dobre zdjęcie nawet kalkulatorem 😊 zawsze byłam przeciwniczka obróbki zdjęć bo uważałam, że zdjęcia nie wyglądaj naturalnie i ładnie a tutaj jednak przekonałam się, że jest inaczej i nawet delikatnie obrobione zdjęcia mogą wyglądać pięknie 😊🤗 przekonałam się do korzystania z programów do edycji 😊 i nauczyłam się poprawiać sama siebie by z każdym dniem być coraz lepsza 😊

Natalia Smogorzewska

Dopadł Cię kreatywny dołek?

Chcesz do swoich fotografii wpuścić trochę świeżego powietrza?

Łap poradnik Pierwsza pomoc w kryzysie twórczym

W środku znajdziesz blisko 50 pomysłów na zdjęcia, które możesz zrobić od razu po lekturze poradnika. Poza tym poznasz kilkudziesięciu twórców, fotografów, którzy są kopalnią inspiracji i pięknych kadrów. Dodaj do tego sztuczki, dzięki którym Twoje zdjęcia zachwycą bardziej i wprowadzą pierwiastek magii. 

221 stron, nisko 50 pomysłów zilustrowanych autorskimi fotografiami, sylwetki kilkudziesięciu twórców, którzy dostarczają dzikich pokładów inspiracji, foto cytaty które otwierają oczy. 

cena: 77zł

Idealna pomoc, kiedy jesteś w kryzysie twórczym i nie wiesz, jak ruszyć z miejsca.

Poszukujesz różnorodnych inspiracji, a także kreatywnego wsparcia.

Zaczyna Ci brakować już pomysłów na kreatywne fotografie.

Zobacz co na temat poradników sądzą Ci, którzy z nich skorzystali!

Idealny ebook dla początkujących, chcących się rozwijać, wejść na wyższy poziom jakości i kreatywności, ale także dla tych, którzy z fotografią są na co dzień i mają już większe pojęcie. Dowiedziałem się ciekawych rzeczy, o których nie miałem pojęcia, zainspirowałem się pomysłami i zdjęciami Kacpra, które regularnie wdrażam w życie. 

Kacper zwraca uwagę na częste błędy, które popełniamy na początku przygody ze zdjęciami, pomaga je wyeliminować i wyciąga do nas pomocną dłoń, by każdy z nas stał się lepszym obserwatorem, fotografem, artystą. Szczerze mogę polecić ebook wszystkim, dla których robienie zdjęć to coś więcej niż zwykłe pstryki.

Emanuel Kowalski

Najlepsza inwestycja w moją pasje jaką mogłam sobie zafundować to zakup Twojego eBooka!

Ogrom wiedzy,inspiracji i pomocy. Nigdzie więcej nie uzyskałam tyle wiadomości co u Fotopomocnika. Przejrzyste posty, ogrom wiedzy przekazanej w krótkiej formie łatwej do zapamiętanie, bez zbędnych zamulań.

Romana Idczak Krzywelska

Witam, bardzo podoba mi się Pana forma dzielenia się wiedzą na temat fotografii, jestem w pierwszej klasie technikum fotograficznego, dlatego każda forma wiedzy jest dla mnie ważna i pomocna, fotografia jest dla mnie pasją oraz chciałbym rozwinąć mojego instagrama by w przyszłości dostarczał mi klientów czy chociażby opinie na temat mojej pracy. Bardzo podoba mi się forma postów gdzie zamieszcza pan grafiki z informacjami, myślę że jest to dosyć oryginaly sposób przekazywania wiedzy, jeśli mowimy o fotografii w Polsce.
 
Podoba mi się to zwłaszcza dlatego ze nawet jak coś nauczę się na lekcjach w szkole to pana fotoposty są dla mnie dopełnieniem wiedzy
 
Bardzo podobają mi się u pana posty z pomysłami na kreatywne zdjęcia czy posty na insta. Cały czas się uczę i chce zdobywać wiedzę na temat fotografii a Pana profil jest dla mnie naprawdę pomocny i zawsze z chęcią czytam i czekam na nowe posty
 
Podoba mi się to że nie zalewa pan nie potrzebnymi informacjami tylko przekazuje Pan to co najważniejsze w danym zagadnieniu, niestety wiele profili czy artykułów jest zalewane nie potrzebną wiedzą lub pisane niezrozumiałym językiem szczególnie dla nowych osób w fotografii, u pana jest przedstawione to w łatwy
I czytelny sposób, przez co łatwiej przyswajać wiedzę

Maciej Cepok

Czytając pierwsze strony miałem wrażenie że czytam o sobie i swoich początkach fotografowania. Wydaje mi się, że wiele osób bawiących się teraz w fotografie mogłoby się podpisać pod tą książką. Kacper uznaj to za komplement! Jest to bardzo dobrze napisana „instrukcja obsługi” początkującego fotografa z wieloma ciekawymi pomysłami. Dlaczego takiej książki nie znalazłem 15 lat temu? W czasach łatwego dostępu do informacji i wiedzy nastał pewnego rodzaju chaos, a w tej książce Kacper zebrał to wszystko co jest istotne dla osoby zaczynającej przygodę z fotografią. Polecam dla każdego, nie tylko początkującego. Czasem dobrze przypomnieć sobie podstawy.

Piotr Krężel

Wejdź all in one! 

W pakiecie taniej, a i bonus dostaniesz!

Dlaczego warto kupić w pakiecie? Kupując każdy poradnik oddzielnie zapłacisz 201 zł, gdy weźmiesz pakiet, oszczędzasz 54 zł i Twoja cena to tylko 147 zł. Oprócz tego otrzymasz 3 karty fotografa (bonus niedostępny w sprzedaży o wartości 55zł) To ponad 300 stron wiedzy, inspiracji i gotowych rozwiązań, które naprawdę pomagają robić lepsze zdjęcia. Na instagram… i nie tylko!

Kompleksowo – cała wiedza dostępna w 3 poradnikach.

Taniej – kupując w pakiecie oszczędzasz 54 zł.

Z prezentem o wartości 55zł!
3 karty fotografa niedostępne w regularnej sprzedaży.