presety

PRESETY

Szukasz szczypty dodatkowego klimatu?

Na finalne danie, które podasz w swojej restauracji składa się wiele czynników. Jesteś świetny w tym, co robisz, więc wybierasz sprawdzone i najlepsze jakościowo produkty.

Używasz narzędzi, które pomagają Ci tworzyć kulinarne arcydzieło. Wiesz jednocześnie, że aby u swojego odbiorcy wywołać orgię smaku i orgazm na języku, potrzebujesz czegoś jeszcze. Czegoś co dopełni danie i sprawi, że będzie kompletne. Tą szczyptą magii są przyprawy i Ty doskonale wiesz jak ich używać. W zależności od potrawy wybierasz odpowiednią mieszankę ziół, które domkną całość.

Ale jak się to ma do fotografii?

To proste. Każdy fotograf jest w pewnym sensie szefem kuchni. Fotografie, które tworzysz są daniem, które również karmią zmysły. Nie fotografujesz byle czego, bo jak dobry szef kuchni wybierasz najlepsze elementy dania. Używasz narzędzi, które pomagają Ci tworzyć potrawę – bo czym jest aparat i akcesoria, których używasz, jeśli nie narzędziem w rękach twórcy.

No i coś co domyka Twoje danie. Przyprawy. To nic innego jak świadoma edycja Twojego zdjęcia. Szef kuchni nie stworzy kompletnego dania bez choćby szczypty właściwych ziół.

Fotografie możemy przyprawić na wiele sposobów

Możesz w tym celu eksperymentować dosypując jednych przypraw i odejmując innych. To proces długotrwały i dla wyjątkowo cierpliwych twórców. Ale możesz też skorzystać z gotowych mieszanek przypraw, które przygotował inny szef kuchni. Pomogą Ci wydobyć odpowiednie nuty smakowe, ale tylko od Ciebie będzie zależało jak z przypraw skorzystasz.

Gotową mieszanką dla Twojego zdjęcia są presety, czyli zestaw odpowiednio dobranych ustawień, dzięki którym Twoje zdjęcie nabierze zupełnie innego charakteru. Ale znów, tak jak w przypadku kulinariów, przypraw należy używać z rozwagą i świadomie – by nie przesadzić, by nie nadać zbyt intensywnego aromatu i nie popsuć dania.

Jeśli tworzysz słodki deser, prędzej sięgniesz po cynamon niż sól himalajską. Piekąc aromatycznego kurczaka chętniej skorzystasz z mieszanki aromatycznej papryki, czosnku i pieprzu kajeńskiego niż laski wanilii lub kardamonu.

Dlaczego o tym piszę? Bo przygotowałem dla Ciebie sprawdzone mieszanki przypraw, które nadadzą Twoim fotografiom smaku. W zależności od potrzeb i rodzaju zdjęć, masz do dyspozycji mieszanki gotowe na wiele okazji.

Przyspiesz pracę, dzięki zestawom odpowiednio dobranych ustawień.

Dodaj swoim zdjęciom szczyptę niepowtarzalnego klimatu.

Dawkuj je z rozwagą oraz wyczuciem, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Rozjaśnij mrok

To zestaw fotoziół i aromatów, które zabiorą Twoje fotografie na jasną stronę mocy. Yoda będzie dumny jeśli zaczniesz ich używać, ale pamiętaj – z mocą nie ma żartów. Używaj z rozwagą.

Co otrzymujesz? 3 klimatyczne presety, mini poradnik o tym jak obrabiać zdjęcia oraz używać presetów. 

cena: 45zł

zobacz presety w akcji:

PO
PO
PO
PRZED
PRZED
PO
PO
PO
PRZED
PRZED

Ciemna strona mocy

Mieszanka przypraw, która przeniesie Twoje zdjęcia w krainę pana Vadera. Spokojnie, gość z wiadrem na głowie krzywdy nie zrobi, ale pomoże nadać niepowtarzalnego klimatu Twoim fotkom.

Co otrzymujesz? 3 klimatyczne presety i mini poradnik w formie ebooka, o tym jak obrabiać zdjęcia oraz używać presetów. 

zobacz presety w akcji:

PO
PO
PO
PRZED
PRZED
PO
PO
PO
PRZED
PRZED

Winter is coming

Mieszanka nie tylko dla fanów Gry o Tron. Magiczny słoiczek nada Twoim zdjęciom jeszcze bardziej zimowego, pocztówkowego klimatu.  Co otrzymujesz? 5 klimatycznych presetów i mini poradnik w formie ebooka, o tym jak obrabiać zdjęcia i używać presetów. 

zobacz presety w akcji:

PO
PO
PO
PRZED
PRZED
PO
PO
PO
PRZED
PRZED

Niczym jesieniara

Piękna Polska jesień, a na zdjęciach szaro buro? Dosyp szczyptę i ciesz się głębią smaku i aromatu. Serio. Dzięki tej przyprawie wydobędziesz odpowiednie kolory z każdego jesiennego zdjęcia.

Co otrzymujesz? 5 presetów w dwóch wariantach i mini poradnik w formie ebooka o tym jak obrabiać zdjęcia oraz używać presetów.

zobacz presety w akcji:

PO
PO
PO
PRZED
PRZED
PO
PO
PO
PRZED
PRZED

A a a… kotki dwa

Wakacje, cudowny klimat wieczoru i ten moment gdy słonko idzie spać i macha nam na dobranoc kolorami nie do opisania. Bierzesz aparat lub telefon i robisz zdjęcie, bo chcesz mieć ten moment już na zawsze pod ręką. Oglądasz i… to nie do końca to. Ale wtedy wjeżdża odpowiednia przyprawa i klimat znów się zgadza.

Kupując otrzymujesz: 3 presety w dwóch wariantach i mini poradnik o tym jak używać presetów i edytować zdjęcia.

zobacz presety w akcji:

PO
PO
PO
PRZED
PRZED
PO
PO
PO
PRZED
PRZED

Tymczasem na wsi

Życie na wsi ma swoje uroki. Czas płynie zdecydowanie wolniej. Lato pachnie dokładnie tak jak powinno, a pozostałe pory roku sprawiają wrażenie jakby pracowały tylko na te konkretne kilka miesięcy, gdy żar leje się z nieba. Ubierz swoje zdjęcia w sielankowy klimat dorzucając trochę wiejskich ziółek do Lightrooma.

Kupując otrzymujesz: 5 presetów i mini poradnik o tym jak używać presetów i edytować zdjęcia.

zobacz presety w akcji:

PO
PO
PO
PRZED
PRZED
PO
PO
PO
PRZED
PRZED

Coraz bliżej święta

Grudzień, zapach piernika, mróz szczypiący w nos (no dobra, może ktoś jeszcze pamięta) i czas, który chcemy spędzić najmilej jak to tylko możliwe. Albo po grinchowemu – pełna dowolność. NIezależnie od preferencji, robiąc zdjęcia, chcielibyśmy aby miały “to świąteczne coś”. I z tą przyprawą na pewno się uda. Rustykalny, świąteczny klimat na wyciągnięcie ręki.

Kupując otrzymujesz aż 9 presetów i mini poradnik o tym jak edytować zdjęcia i używać presetów.

zobacz presety w akcji:

PO
PO
PO
PRZED
PRZED
PO
PO
PO
PRZED
PRZED